Zkušenosti našich zákazníků

Dobrý den, posílám reakce na válenky a vaší práci s distribucí těchto bot v ČR. Nadšení a obdiv.Kvalita bot v rámci mého subjektivního vnímání poměru cena/výkon je o řád vyšší než běžná obuv. Nyní bych snad byl ochoten za ně dát 20000 Kč. Vaše podnikání za mě tudíž splňuje označení vysoká mise. Děkuji ještě jednou.

 

M. Z., Plzeňský kraj

 

Dobrý den. Rád bych se zeptal,zda válenky s gumovou podrážkou jsou k dostání pouze jednobarevné. Ty které nosím už několikátý rok mají přední část světlou a na zadní části(pata) je černá koženka.Moc pěkné. Pro velkou spokojenost bych si je pořídil znovu- nosím je v zimě někdy celý den v běžném provozu(práce,nákup,vycházka...)

M. H., Jihomoravský kraj

 

Tyhle klasické válenky mám už 6 let a jsou neocenitelné při příjezdech na kamennou chalupu po zimním období, kdy podlaha má stále 0 až 5°C i když ve výšce 1,5m se kamny vytopí na 20°C. Žena mi je dlouhodobě závidí a proto jsem nucen ji je objednat také. 

M. A., Středočeský kraj

 

 

Vhodné pro osoby se špatným krevním oběhem s následkem studených nohou, při práci s počítačem a sledování televize nebo práci v kuchyni. Nahradí i elektrický ohřev nohou.

J. K., Olomoucký kraj

Vážená paní Libichová,

moc se omlouvám za pozdní recenzi, chtěla jsem si pořádně ověřit vámi popsanou funkčnost nádherných Valješek, jenž jsem dostala jako ( opožděný ) vánoční dárek, který jsem si od první procházky zamilovala.
Valješi používám od března tohoto roku , mimo deštivé počasí a parné léto , jako běžnou městskou obuv i jako pracovní přezutí v prodejně.
Jsou úžasné , teplé , měkoučké a skvělé !!!
K této recenzi se připojuje i můj muž , který by chtěl , i přes nestihnutí požadovaného termínu loňských Vánoc , poděkovat za ochotu a vaše profesionální jednání , jakožto dovozce originálního zboží , které je určeno pro lidi , jenž ocení perfektní funkčnost a pochopí možné nedostatky , které se můžou projevit při ruční výrobě, například jiným odstínem pravé a levé ozdoby ;-) , což dělá výrobek originálním.
Děkujeme a v příloze přikládáme i fotografie této obuvi po skoro ročním používání.

Mějte se,

E. T. a D.K., Severomoravský kraj

 

Naše válenky se objevily v divadelních představeních – Divadlo v Dlouhé – Racek (A. P. Čechov)Národní divadlo Moravskoslezské – Lady Macbeth Mcenského Újezdu (odkaz na fotogalerii). Mezi naše další zákázníky patří Městské divadlo Brno a Pražské Divadlo ABC.

 

Dobrý den, jsem vášnivý včelař a rozhodl jsem se prodávat svůj med na tržišti i v zimě. V Budějovicích máme tržiště vydlážděné kameny. V třeskuté zimě jsem v minulosti používal sněhule, ale vždy mi po dvou hodinách byla příšerná zima - kameny byly promrzlé a ani 2 cm gumy na podrážce nepomáhalo. Když fouká vítr mezi domy pocitově to nejde vydržet.. První pokus s válenkami mě překvapil - sněhule jsem okamžitě vyhodil a používám jen Válenky, jsou nejen teplé, ale i lehké a příjemné na dotyk. Jako vrchol si Válenky přes noc nahřeju na topení a ráno jdu na trh. Ostatní trhovci podupávají zimou a manželka nevěřícně kroutí hlavou, ale mě je krásně teplo a med se prodává v podmínkách kdy ostatní včelaři jsou raději doma. Zatím jsem testnul "jen" ranních -15 °C uvidíme další rok.

Dodatek z 22.12.2018

Dobrý den, stojím teď na trhu a užívám valenek. Kolega včelař je nalomen tak snad u vás objedna...je mu zima a mě teplo....

R. P., Jihočeský kraj

Dobrý den, válenky jsem poprvé použila v prosinci, zde na Jižní Moravě pří teplotě -6 °C. Během asi 4hodinové vycházky ve sněhu jsem byla překvapena, jak lehké a teplé válenky jsou. Osobně jsem měla pocit že je uvnitř válenky jakési topení které mi zahřívá nohu. Válenky jsou vhodné jako obuv samotná, nebo jako vložka do jiné obuvi. Doporučuji válenky také pro starší osoby, které mají problémy s krevním oběhem a prokrvením dolních končetin, jelikož válenky nohy neškrtí a tvarem se individuálně přizpůsobí. Do válenky jsou nejvhodnější vysoké bavlněné ponožky. Jako možný nedostatek vidím, že se na ně chytá podobně jako na oblečení bodláčí.
Čištění je jednoduché, oklepat a vysušit u radiátoru.

L. L., Jihomoravský kraj

Válenky jsem si koupil domů, používám je jako domácí papuče v prostorech se studenou podlahou nebo jen tak při televizi. Jsou na noze příjemně teplé a pohodlné.

L.B., Moravskoslezský kraj

Válenky používám u nás na statku, když chodím ke zvířatům a kolem domu, jsou výborné.

F.R., Středočeský kraj

Používám válenky jako domací obuv na chalupě, kde mám studenou kamenou podlahu, jsem s nimi spokojený.

V.D., Plzeňský kraj

Válenky jsem si pořídil na čekanou na posed, otékají mi již nohy, proto jsem doufal, že mi měkké válenky pomohou. Jsem s nimi nadmíru spokojen, zprvu jsem měl válenky na přezutí pouze na posedu, nyní s nimi i běžně chodím do lesa. Jsou dosti teplé při -9 °C, po celou dobu (asi 5 hodin) mi bylo na posedu příjemně teplo i když jsem se prakticky vůbec nehýbal. Zkoušel jsem rovněž nosit válenku ve sněhu při teplotě kolem 0 °C a během několika hodin jsem nezaznamenal žádnou vlhkost uvnitř válenky.

P.K., Středočeský kraj

Veliká radost a spokojenost manžel používá válenky je myslivec a chválí a chválí mne že jsem mu je koupila:). Já mám domácí papučky mooooc fajne hlavně při pohodě u televize když vylezu z koupele nepoužívám již ponožky ale jen válenkové papučky děkuji za tento výrobek.

J.D., Jihomoravský kraj

Válenky jsem pořídila svému milému k Vánocům, ještě tedy nemůžu hodnotit jejich kvality, neboť jsou již zabaleny v krabici a čekají :-) Ale zato mohu opravdu DOPORUČIT prodejce paní Libichovu. Málokterý prodejce má s Vámi takovou trpělivost, je ochotný, vstřícný a se srdcem na správném místě! Vím, že tohle nebyl můj poslední nákup. Do nové chaloupky patří taky nové papučky :-)

     V.CH., Jihomoravský kraj

Dobrý den,

mám rád poctivou kvalitně odvedenou práci a slušné férové jednání. Od Vás jsem dostal obojí a to se mi už dlouho nestalo!                                            

Velice Vám děkuji!

T.T., Moravskoslezský kraj

Válenky jsem si poridil v prosinci k vanocum, v lednu jakmile klesly teploty - 11 °C musim priznat ze válenky me vic než překvapily i v techto velkých mrazech v nich je neskutecne teplo. vVubec nevim jak je to možné ale je v nich opravdu teplo a jsou velmi prijemne a lehke na noze.

Doporučuji jsou uzasne teple!

J.D., Jihočeský kraj

Válenky jsem si poridila na doporučení známého myslivce který je má na posed. Používáme je jako boty na dvorek, zijem na vesnickem staveni. Valenky pouzivame vsichni, rychle a jednoduse se nazouvaji a jsou hrozne teple. Chodim v nich odmetat snih, nebo za zviraty.
Válenky urcite doporučuji.

P.K., Kraj Vysočina

Válenky máme do sauny na naší chatě, používáme je při saunování a nemá to chybu, jsou perfektni! 

I.R., Praha

Pořidil jsem sobě i manželce černé válenky na hory, jsme s nimi moc spokojeni, doporučujeme.

K.H., Východní Čechy

Zabezpečil som si topánky do lesa a na čakáreň na posed. Som s nimi spokojný.

A.Š., Banská Bystrica


 


Tento web Válenka.cz používá pro ukládání nastavení a správné fungování soubory cookies.