Zklušenosti našich zákazníků

Dobrý den, válenky jsem poprvé použila v prosinci, zde na Jižní Moravě pří teplotě -6 °C. Během asi 4hodinové vycházky ve sněhu jsem byla překvapena, jak lehké a teplé válenky jsou. Osobně jsem měla pocit že je uvnitř válenky jakési topení které mi zahřívá nohu. Válenky jsou vhodné jako obuv samotná, nebo jako vložka do jiné obuvi. Doporučuji válenky také pro starší osoby, které mají problémy s krevním oběhem a prokrvením dolních končetin, jelikož válenky nohy neškrtí a tvarem se individuálně přizpůsobí. Do válenky jsou nejvhodnější vysoké bavlněné ponožky. Jako možný nedostatek vidím, že se na ně chytá podobně jako na oblečení bodláčí.
Čištění je jednoduché, oklepat a vysušit u radiátoru.

Ludmila Libichová, Jižní Morava

Válenky jsem si koupil domů, používám je jako domácí papuče v prostorech se studenou podlahou nebo jen tak při televizi. Jsou na noze příjemně teplé a pohodlné.

L.B., Severní Morava

Válenky používám u nás na statku, když chodím ke zvířatům a kolem domu, jsou výborné.

F.R., Střední Čechy

Používám válenky jako domací obuv na chalupě, kde mám studenou kamenou podlahu, jsem s nimi spokojený.

V.D., Západní Čechy

Válenky jsem si pořídil na čekanou na posed, otékají mi již nohy, proto jsem doufal, že mi měkké válenky pomohou. Jsem s nimi nadmíru spokojen, zprvu jsem měl válenky na přezutí pouze na posedu, nyní s nimi i běžně chodím do lesa. Jsou dosti teplé při -9 °C, po celou dobu (asi 5 hodin) mi bylo na posedu příjemně teplo i když jsem se prakticky vůbec nehýbal. Zkoušel jsem rovněž nosit válenku ve sněhu při teplotě kolem 0 °C a během několika hodin jsem nezaznamenal žádnou vlhkost uvnitř válenky.

P.K., Střední Čechy

Veliká radost a spokojenost manžel používá válenky je myslivec a chválí a chválí mne že jsem mu je koupila:). Já mám domácí papučky mooooc fajne hlavně při pohodě u televize když vylezu z koupele nepoužívám již ponožky ale jen válenkové papučky děkuji za tento výrobek.

J.D., Jižní Morava

Válenky jsem pořídila svému milému k Vánocům, ještě tedy nemůžu hodnotit jejich kvality, neboť jsou již zabaleny v krabici a čekají :-) Ale zato mohu opravdu DOPORUČIT prodejce pana Libicha. Málokterý prodejce má s Vámi takovou trpělivost, je ochotný, vstřícný a se srdcem na správném místě! Vím, že tohle nebyl můj poslední nákup. Do nové chaloupky patří taky nové papučky :-)

     V.CH., Jižní Morava

Dobrý den,

mám rád poctivou kvalitně odvedenou práci a slušné férové jednání. Od Vás jsem dostal obojí a to se mi už dlouho nestalo!                                            

Velice Vám děkuji!

T.T., Východní Čechy

Válenky jsem si poridil v prosinci k vanocum, v lednu jakmile klesly teploty - 11 °C musim priznat ze válenky me vic než překvapily i v techto velkých mrazech v nich je neskutecne teplo. vVubec nevim jak je to možné ale je v nich opravdu teplo a jsou velmi prijemne a lehke na noze.

Doporučuji jsou uzasne teple!

J.D., Jižní Čechy

Válenky jsem si poridila na doporučení známého myslivce který je má na posed. Používáme je jako boty na dvorek, zijem na vesnickem staveni. Valenky pouzivame vsichni, rychle a jednoduse se nazouvaji a jsou hrozne teple. Chodim v nich odmetat snih, nebo za zviraty.
Válenky urcite doporučuji.

P.K., Vysočina

Válenky máme do sauny na naší chatě, používáme je při saunování a nemá to chybu, jsou perfektni! 

I.R., Praha

Pořidil jsem sobě i manželce černé válenky na hory, jsme s nimi moc spokojeni, doporučujeme.

K.H., Východní Čechy

Zabezpečil som si topánky do lesa a na čakáreň na posed. Som s nimi spokojný.

A.Š., Banská Bystrica
Váš komentář